kurumsa-kiswah

Kabe Örtülü Koleksiyon

Zerafet; Kiswah Jewellery sayesinde tarih ve anıları birleştiriyor...

KISWAH koleksiyonları, 4000 yıllık medeniyetin tarihi dönemlerine ve zaman üstü birlik kavramını yansıtan zengin sanatsal arka plana dayanır. Köklü tarihin yansımaları olan el yapımı mücevherler, Unity, Golden Age, Al-Andalus, Classics, Neoclassics, Sacred Art, Precious Touches and KISWAH Infinite Jewellery koleksiyonlarının damgalarını taşır. Atalarımızın estetik anlayışını gözler önüne sunan sanat objeleri, Era ve KISWAH Objects koleksiyonları aracılığıyla sanatsal bir yolculuğa çıkarır.

KISWAH MÜCEVHERAT, medeniyet tarihi ve medeniyetin sanatsal gelişimi ile ilgili 300’den fazla kitaptan oluşan bir kütüphaneden ve 25 yıllık endüstri deneyiminden yararlanır. Bir grup akademisyen, tarihçi ve sanatçı ile yoğun bir çalışma yaptıktan sonra, tarihe ışık tutan dönemleri mücevher ve sanat objeleri koleksiyonuna dönüştürür.

KISWAH’nin vizyonu, 4000 yıllık medeniyetin kültürel ve sanatsal hazinelerini yansıtan miraslık sanat ve mücevher objeleri için öncü kaynak olmaktır.

Kudretli mirasımızın gücüne inanan KISWAH’ın misyonu; kültürlerimizin mirasını “zaman üstü birlik” kavramı altında sürdürmek ve miras bırakılacak mücevher ve sanat objelerinin hikayeleri ile insanlığa ilham vermektir.